Metodinės priemonės
Paruoštos praktikų - efektyviam darbui su vaikais.

Susipažinkite su vaikų socialinių įgūdžių, emocinio raštingumo stiprinimo priemonėmis. Puiki dovana ne vien specialistui, bet ir atsakingiems tėveliams.


Knyga „Žaidžiu jausmus: Baimė“

Knygoje rasite daug darbo metodų, padedančių vaikams įveikti jų nerimą ir baimingą elgesį. Ši knyga skirta pagilinti psichologines žinias bei praturtinti taikomus metodus su 6-11m. vaikais dirbantiems specialistams. DOVANA knygos viduje: vaikų relaksacijų kompaktinė plokštelė

22.00

Į krepšelį

Knyga „Žaidžiu jausmus: Pyktis“

Knygoje rasite daug darbo metodų, padedančių vaikams pažinti savo pykčio jausmą, mažinti jo intensyvumą bei temptose situacijose pasirinkt konstruktyvų elgesį. Ši knyga skirta pagilinti psichologines žinias bei praturtinti taikomus metodus su 5-18m. vaikais dirbantiems specialistams. DOVANA knygos viduje: žaidimas BINGO "Manimi galima pasitikėti, nes..."

25.00

Į krepšelį

Knyga „Žaidžiu jausmus: Liūdesys netekties aspektu“

Knygoje rasite daug praktinių užduočių, padedančių vaikams priimti mirties, tėvų skyrybų, emigracijos, nutrūkusių santykių netekties realumą, išreikšti savo emocijas, mažinti jų negatyvų intensyvumą, mokytis priimti pasikeitimus bei gyventi toliau. Knygoje specialistai ras 5-18m. vaikams pritaikytas veiklas. DOVANA knygos viduje: žaidimas "Pokalbio kubas".

23.00

Į krepšelį

Lėlių rinkinys specialistams

Tai emocijų lėlių rinkinys, padėsiantis specialistams suprasti vaikus bei mokyti juos tinkamai išreikšti savo jausmus - skatinamas vaikų savęs suvokimas, pasitikėjimas savimi bendravimo įgūdžiai. Amžius: 4-10m.

23.00 4 lėlės

Į krepšelį

41.00 8 lėlės

Į krepšelį

Kūrybinis lėlių rinkinys

Tai darbo terapijos pagrindais sukurtas emocijų lėlių rinkinys, leisiantis patiems pasigaminti savąsias lėles. Pridedama knygelė suaugusiems apie tai, kaip jie gali padėti vaikui tinkamai reikšti jausmus. Amžius: 4-10m.

17.00 4 lėlės

Į krepšelį

29.00 8 lėlės

Į krepšelį

Kūrybinis pirštelių lėlių rinkinys

Tai darbo terapijos pagrindais sukurtas pirštukinių lėlių rinkinys, leisiantis patiems pasigaminti savąsias lėles. Pridedama knygelė suaugusiems apie tai, kaip jie gali padėti vaikui tinkamai reikšti jausmus. Amžius: 2-10m.

10.00 4 lėlės

Į krepšelį

18.00 8 lėlės

Į krepšelį

Zuikių miestas

Tai interaktyvus stalo žaidimas, lavinantis vaikų emocinį intelektą. Šis žaidimas apie Zuikį, kurį mama išsiuntė į miestą parnešti grybų šeimos pietums, kelionėje jam nutinka daug keistų dalykų. Žaidimo metu vaikai padės zuikiui atsakydami į klausimus ir mokysis emocijų atpažinimo ir verbalizavimo, mandagaus elgesio, bendravimo taisyklių, problemų sprendimo strategijų, lavins kūrybinį mąstymą, atliks koordinaciją ir pusiausvyrą lavinančius pratimus. Amžius: 4-12m.

19.00

Į krepšelį

Palydėk kačiukus namo

Tai vaikų tarpusavio bendradarbiavimą skatinantis žaidimas. Rezultatai džiugins tik tuomet, kai vaikai išmoks ne konkuruoti vienas su kitu, bet visi kartu sieks bendro tikslo. Amžius: 3-10m.

12.00

Į krepšelį

Pilies labirintais

Šis žaidimas - tai kompleksinis pykčio kontrolės mokymas. Jo metu vaikai susiduria su įvairiomis konfliktinėmis, pyktį keliančiomi situacijomis, kurias jie turi išspręsti. Vaikai išmėgina nusiraminimo ir savikontrolės būdus ne tik žodžiu, bet ir praktiškai. Amžius: 7-12m.

13.00

Į krepšelį

Afirmacijos "Aš galiu..."

Afirmacijos - tai pozityvios žinutės, kurios kartojant tampa automatinėmis mintimis. Pozityvios afirmacijos bus vaikui palankiu gyvenimo įvykių filtru, akcentuojančiu jo sąmoningą dėmesį į tai patvirtinančius kasdieninius įvykius. Amžius: 7-18m.

24.00

Į krepšelį

Pokyčių kortos

Tai metodinė priemonė, skirta vaikams patyrusiems tėvų skyrybas arba artimojo netektį. Šio žaidimo metu vaikai traukia atsitiktines klausimų korteles. Atsakydami į jas, mokosi prisitaikyti prie pokyčių. Žaidimas skatina atvirumą, artumą, supratimą ir palaikymą. Amžius: 7-18m.

12.00

Į krepšelį

Pasakų kortos

Tai priemonė mokinanti teksto suvokimo analizuojant pasakas, padedanti lengviau suprasti istorijos siužetą bei struktūrą. Skatinamas vaiko kūrybiškumas ir nuoseklus pasakojimas. Kortos gali tapti puikia projekcine metodika, skatinančia vaiko bendravimą su specialistu, dalijimąsi patirtimi. Amžius: 7-18m.

12.00

Į krepšelį

Bendravimo bokštas

Čia rasite daug klausimų, skatinančių vaiką diskutuoti, pasisakyti, pasidalinti, išklausyti bendraamžį ir taip pastatyti kuo aukštesnį bendravimo bokštą. Amžius: 5-18m.

18.00 16.5x5 cm

Į krepšelį

22.00 26.5x7.5 cm

Į krepšelį

12.00 tik kortelės

Į krepšelį

Emocijų bokštas

Tai interaktyvus būdas paskatinti vaiko atvirumą. Čia rasite daug klausimų, skatinančių vaiką diskutuoti, pasisakyti, pasidalinti, išklausyti bendraamžį ir taip pastatytikuo aukštesnį bendravimo bokštą. Amžius: 5-18m.

18.00 16.5x5 cm

Į krepšelį

22.00 26.5x7.5 cm

Į krepšelį

12.00 tik kortelės

Į krepšelį

Kūrybiškumo bokštas

Tai interaktyvus būdas paskatinti vaiko kūrybiškumą. Rinkinį sudaro teminės kortelės “Judesys” - skatinančios pajudėti, “Kas geriau?” prioritetų ir vertybių klausimai, “Kūrybiškumas” – skatins pritaikyti žinias, analizuoti, įvertinti ir kurti. Amžius: 5-18m.

18.00 16.5x5 cm

Į krepšelį

22.00 26.5x7.5 cm

Į krepšelį

12.00 tik kortelės

Į krepšelį

Relaksacijų kompaktinė plokštelė

Čia rasite vaikams paruoštus relaksacinius tekstus, įrašytus skambant ramiai muzikai.

8.00

Į krepšelį

Pykčio valdymo žaidimai

Rinkinyje yra du žaidimai - BINGO "Įveik pyktį" ir "Pykčio valdymo karuselė". Tai gausiai iliustruoti nteraktyvūs žaidimai, mokantys rinktis alternatyvų elgesį įtemptose situacijose. Žaidimas praturtina vaiko žinias, moko efektyvaus pykčio valdymo. Amžius: 4-15m.

18.00

Į krepšelį

BINGO „Manimi galima pasitikėti, nes...”

Tai gausiai iliustruotas žaidimas, skirtas skatinti vaikų pasitikėjimą savimi. Žaidime apžvelgiamos penkios bendravimo sritys ir pateikiami elgesio pavyzdžiai, kuriais galima nusipelnyti kitų pasitikėjimą ir pripažinimą. Amžius: 4-15m.

9.00

Į krepšelį