Bendravimo bokštas

Bendravimo bokštas

Tai žaidimas visai šeimai/ klasei/ grupei – jūsų laukia smagus laikas praleistas kartu nenutylantys balsai ir juokas, nuoširdūs pasidalinimai ir atradimai. „Bendravimo bokštas“ leis susipažinti su šeimos/ klasės/ grupės nariais nepatirtais būdais, atskleisti savo stiprybes ir patikrinti save netikėtose socialinėse situacijose.

42.00 Didelis bokštas ir kortelės

Į krepšelį

24.00 Tik kortelės

Į krepšelį



Bendravimo bokštas
Bendravimo bokštas
Bendravimo bokštas

Medinių kaladėlių bokštas statomas ištraukiant kaladėles iš apačios ir dedant jas ant bokšto viršaus, siekiant jį pastatyti kuo aukštesnį. Statydami „Bendravimo bokštą“ ir atsakinėdami į klausimus, net ilgą laiką pažįstami žaidėjai turės galimybę naujai pažinti vienas kitą. Žaisdami dalyviai pasakos apie savo stiprybes, laimėjimus bei padės vienas kitam spręsti naujas, netikėtas gyvenimiškas situacijas. Žaidimą sudaro trys pokalbių temos: „Susipažinkime“, „Socialiniai įgūdžiai“, „Pasitikėjimas savimi“. „Bendravimo bokštas“ - tai įtraukiantis stalo žaidimas, lavinantis emocinį intelektą, socialinius įgūdžius ir bendravimo kompetencijas.

Jei esate ugdymo įstaigose dirbantis SPECIALISTAS: „Bendravimo bokštas“ - tai įtraukiantis stalo žaidimas, lavinantis emocinį intelektą, socialinius įgūdžius ir bendravimo kompetencijas. Žaidimas tinkamas tiek klasės valandėlės ar etikos pamokų - tiek pertraukų metu. Gali būti žaidžiamas klasėje – kartu su visa klase, grupėse po 4-6 vaikus ar individualiai – su specialistu konsultacijos metu. Žaidimas bus naudingas susibūrus naujai klasei – žaidėjai skatinami susipažinti ir susidraugauti. Taip pat tiks mokantis socialinių įgūdžių, arba įtvirtinant esamoje klasėje bendravimo kompetencijas, skatinant vaikų pasitikėjimą savimi. „Bendravimo bokštą“ dažniau renkasi psichologai, socialiniai pedagogai, pedagogai.

PRIEMONĖS ATSIRADIMO ISTORIJA: Ar jums yra tekę pakviesti vaiką pokalbiui – jo paklausti tikintis atviro atsakymo, bet sulaukti tiesiog trumpo „ne“ arba „nežinau“? Vaiko atvirumas ir bendradarbiavimas yra pirmieji pozityvių pokyčių pranašai, tačiau ne visuomet jų lengva prisišaukti. Mums nuolat buvo aktualus klausimas - tai kaip paskatinti vaiko atvirumą?

Vienas būdų – pakviesti smagiai, įtraukiančiai veiklai ir pasiūlyti aktualius klausimus bei tikėtis vaiko didesnio atvirumo. Įsitraukimas ir motyvacija žaisti nugali nedrąsumą ar gynybiškumą ir paskatina atviram pokalbiui.

Neapsigaukit, atvirumo ieško ne vien specialistai, dirbantys su vaikais, bet ir tėvai. Toks žaidimas - puikus pasirinkimas, jei tikimės turiningo, ugdančio, skatinančio pažinimą ir kuriančio pridėtinę naudą laisvalaikio. Todėl ši bokštų žaidimų serija yra ir tarp perkamiausiųjų šeimos žaidimų – „Bendravimo bokštas“, „Emocijų bokštas“ ir „Kūrybiškumo bokštas“.

„Bendravimo bokštas“ ras vietą ramų šeštadienio vakarą šeimoje, vaikų gimtadienio metu, klasės valandėlės, etikos pamokos ar pertraukų metu...

Tiesą sakant, yra tekę jį žaisti net savo vaiko tėvų susirinkime ☺

LAVINA:

  • pažinti vienas kitą,
  • bendravimo taisykles,
  • kūrybinį mąstymą,
  • atvirumą,
  • pasitikėjimą savimi.

VEIKLA SKIRTA: 5 – 99 m. dalyviams.

DALYVIŲ SKAIČIUS: 2 ir daugiau.

SUDĖTIS:

  • 54 medinės kaladėlės,
  • 54 klausimų kortelės „Susipažinkime“,
  • 54 klausimų kortelės „Socialiniai įgūdžiai“,
  • 54 klausimų kortelės „Pasitikėjimas savimi“.



* Priemonių sudėtinės dalys, jų spalvos gali skirtis nuo nuotraukose pateiktų.