Nauja

Knyga „Socialinės istorijos. Emocijos ir netinkamas elgesys“

Knyga „Socialinės istorijos. Emocijos ir netinkamas elgesys“

Vaiko patiriamos intensyvios emocijos ir netinkamas elgesys gali tapti išbandymu ir skatinti ieškoti vis naujų būdų kaip vaikui padėti. Naudojantis šia knyga, bus lengviau vaikui paaiškinti, kokie jausmai gali kilti skirtingose situacijose, padėti suprasti kaip vaikas jaučiasi ir kaip jo patiriamos emocijos skatina jį elgtis, skirti laiko pokalbiui apie tai, kokio elgesio tikimės iš vaiko. Todėl knyga „Socialinės istorijos. Emocijos ir netinkamas elgesys“ gali tapti puikiu pagalbininku mokantis tinkamai išreikšti intensyvias emocijas ir keičiant netinkamą elgesį.

40.00

Į krepšelį * Priemonės pristatymas nuo 2023 Gruodžio 7 dienos.



Knyga „Socialinės istorijos. Emocijos ir netinkamas elgesys“

Knyga „Socialinės istorijos. Emocijos ir netinkamas elgesys“ yra trečioji iš keturių knygų serijos („Socialinės istorijos. Mokykla“, „Socialinės istorijos. Bendravimas“ ir „Socialinės istorijos. Saugumas“).

Ši knygų serija bus naudinga 2 – 11m. vaikams, mokant juos tinkamai pasielgti įvairiose įtampos situacijose. Knygose pateikiami tinkamo elgesio algoritmai gali būti itin aktualūs ugdant mažamečius, vos pradėjusius lankyti darželį arba ir vyresnius vaikus su specialiaisiais poreikiais, susiduriantiems su tinkamo elgesio mokykloje sunkumais.

Žaismingai ir nuosekliai pateikiami įtampą keliančių situacijų, pasireiškiant intensyviam nerimui, baimei, pykčiui, liūdesiui arba netinkamo elgesio (šaukimo, keikimosi, daiktų mėtymo, kandžiojimosi, spjaudymosi, grumtynių, savęs žalojimo) įveikos algoritmai, aptariamos elgesio priežastys ir pasekmės, galimi sunkumai ir pagalba. Naujiems socialiniams įgūdžiams įtvirtinti pateikiami paruošti užduočių lapai bei veiklos, žaidimai panaudojant rinkinyje esančias korteles. Kiekvieno socialinio įgūdžio vaikas mokysis pažingsniui, žaidybinėse veiklose. O naujo įgūdžio treniravimas padidins tikimybę, jog vaikas įgūdį taikys kasdienybėje.

Knyga bus naudinga ugdymo įstaigose dirbantiems pedagogams, specialiesiems pedagogams, socialiniams pedagogams, psichologams ir tėvams, norintiems sustiprinti vaiko socialines kompetencijas.

LAVINA:

  • bendravimo įgūdžius,
  • problemų sprendimo strategijas,
  • savikontrolės mokymąsi,
  • savarankiškumą,
  • pasitikėjimą savimi.

VEIKLA SKIRTA: 2 - 11 m. vaikams.

DALYVIŲ SKAIČIUS: 1 ir daugiau.

SUDĖTIS:

  • knyga,
  • kortelės.



* Priemonių sudėtinės dalys, jų spalvos gali skirtis nuo nuotraukose pateiktų.