Metodinės priemonės
Paruoštos praktikų - efektyviam darbui su vaikais.

Susipažinkite su vaikų socialinių įgūdžių, emocinio raštingumo stiprinimo priemonėmis. Puiki dovana ne vien specialistui, bet ir atsakingiems tėveliams.


Knyga „Žaidžiu jausmus: Baimė“

Knygoje rasite daug darbo metodų, padedančių vaikams įveikti jų nerimą ir baimingą elgesį. Ši knyga skirta pagilinti psichologines žinias bei praturtinti taikomus metodus su 6-11m. vaikais dirbantiems specialistams. DOVANA knygos viduje: vaikų relaksacijų kompaktinę plokštelę

30.00

Į krepšelį

Knyga „Žaidžiu jausmus: Pyktis“

Knygoje rasite daug darbo metodų, padedančių vaikams pažinti savo pykčio jausmą, mažinti jo intensyvumą bei įtemptose situacijose pasirinkt konstruktyvų elgesį. Ši knyga skirta pagilinti psichologines žinias bei praturtinti taikomus metodus su 5-18m. vaikais dirbantiems specialistams. DOVANA knygos viduje: žaidimas BINGO "Manimi galima pasitikėti, nes..."

35.00

Į krepšelį

Knyga „Žaidžiu jausmus: Liūdesys netekties aspektu“

Knygoje rasite daug praktinių užduočių padedančių vaikams priimti mirties, tėvų skyrybų, emigracijos, nutrūkusių santykių netekties realumą, išreikšti savo emocijas, mažinti jų negatyvų intensyvumą, mokytis priimti pasikeitimus bei gyventi toliau. Knygoje specialistai ras 5-18m. vaikams pritaikytas veiklas. DOVANA knygos viduje: žaidimas „Pokalbio klubas“

33.00

Į krepšelį

Lėlių rinkinys specialistams

Tai emocijų lėlių rinkinys, padėsiantis specialistams suprasti vaikus bei mokyti juos tinkamai išreikšti savo jausmus - skatinamas vaikų savęs suvokimas, pasitikėjimas savimi bendravimo įgūdžiai. Amžius: 4-10m.

35.00 4 lėlės

Į krepšelį

62.00 8 lėlės

Į krepšelį

Kūrybinis lėlių rinkinys

Tai darbo terapijos pagrindais sukurtas emocijų lėlių rinkinys, leisiantis patiems pasigaminti savąsias lėles. Pridedama knygelė suaugusiems apie tai, kaip jie gali padėti vaikui tinkamai reikšti jausmus. Amžius: 4-10m.

23.00 4 lėlės

Į krepšelį

39.00 8 lėlės

Į krepšelį

Kūrybinis pirštelių lėlių rinkinys

Tai darbo terapijos pagrindais sukurtas pirštukinių lėlių rinkinys, leisiantis patiems pasigaminti savąsias lėles. Pridedama knygelė suaugusiems apie tai, kaip jie gali padėti vaikui tinkamai reikšti jausmus. Amžius: 2-10m.

16.00 4 lėlės

Į krepšelį

28.00 8 lėlės

Į krepšelį

Zuikių miestas

Tai žaidimas skirtas lavinti vaikų emocinį intelektą. Vaikai mielai įsitraukia į įdomią zuikių kelionę namo, net jei žaidėjui vos 3-5 metai... Valdyti savo kūną - tai ir mokytis valdyti savo emocijas. Vaikai ne vien atsako į klausimus, pataria zuikiams, bet ir nuolat atlieka įvairias kūno koordinacijai skirtas užduotis. Amžius: 3-12m.

27.00

Į krepšelį

Palydėk kačiukus namo

Skatina žaidančiųjų bandravimą, o ne tarpusavio konkurenciją! Čia vaikai vieni kitiems padeda kartu siekti bendro tikslo. Lavina komandinio darbo įgūdžius. Vaikai palaiko vienas kitą ir kuria bendras žaidimo strategijas. Amžius: 3-10m.

19.00

Į krepšelį

Pilies labirintais

Mokykimės valdyti savo pyktį. Žaidėjai susidurs su įvairiomis konfliktinėmis, pyktį keliančiomis situacijomis, kurias mokysis spręsti. Pats lengviausias būdas mokytis - tai žaisti! žaidžiant vaikai išmoks įvairių nusiraminimo ir savikontrolės būdų. Amžius: 7-12m.

20.00

Į krepšelį

Afirmacijos "Aš galiu..."

Afirmacijos - tai pozityvios žinutės, kurios kartojant tampa automatinėmis mintimis. Pakeitus mintis, pasikeičia ir emocijos ir tai skatina elgtis kitaip. Taikant afirmacijų rinkinį, stiprės pasitikėjimas savimi gerės savijauta, didės motyvacija siekti pokyčių. Afirmacijos - tai pozityvus gyvenimo įvykių filtras! Amžius: 7-99m.

35.00

Į krepšelį

Pokyčių kortos

Kortos skirtos vaikams, patyrusiems tėvų skyrybas arba artimojo netektį. Norint prisitaikyti prie pokyčių, netektis turi surasti vietą būti iškalbėta, išgedėta ir priimta. Tai veikla, skatinanti atvirai pasidalinti savo išgyvenimais, jausmais ir patirtimis. Skatina dalyvaujančiųjų atvirumą, artumą, supratimą ir palaikymą. Amžius: 7-18m.

17.00

Į krepšelį

Pasakų kortos

Tai priemonė mokinanti teksto suvokimo analizuojant pasakas, padedanti lengviau suprasti istorijos siužetą bei struktūrą. Skatinamas vaiko kūrybiškumas ir nuoseklus pasakojimas. Kortos gali tapti puikia projekcine metodika, skatinančia vaiko bendravimą su specialistu, dalijimąsi patirtimi. Amžius: 7-18m.

17.00

Į krepšelį

Nauja

Bendravimo bokštas

Tai smagus žaidimas padedantis susipažinti ir pažinti žaidžiančius. Klausimai socialiniams įgūdžiams ugdyti. Dalyviai mokosi užmegzti ir palaikyti gražius santykius, tinkamai reikšti stiprias emocijas ir spręsti konfliktus, išsakyti ir priimti kritiką. Skatina vaikų pasitikėjimą savimi. Žaidimas leidžia pastebėti savo gerąsias savybes ir jas stiprinti. Amžius: 5-99m.

37.00 26,5x7,5 cm

Į krepšelį

20.00 tik kortelės

Į krepšelį

Nauja

Emocijų bokštas

Tai smagus žaidimas, skatintis atvirumą. Sutelkus dėmesį į bokšto statymą, galima atsipalaiduoti ir atvirai dalintis savo mintimis, jausmais ir patirtimi. Lavinamas atidumas savo jausmams. Moko įvardinti ir išreikšti savo jausmus, sugalvoti tinkamiausius sprendimus pateiktoms situacijoms. Ugdomi vaikų bendravimo įgūdžiai: jie mokomi užmegzti ir palaikyti santykius, spręsti konfliktus, išsakyti ir priimti kritiką, suprasti kūno kalbą. Skatina žaidėjus atpažinti ir įvardinti savo vertybes. Žaidėjai analizuoja gyvenimiškas situacijas, kviečiami jas įvertinti pagal savo įsitikinimus. Amžius: 10-99m.

37.00 26,5x7,5 cm

Į krepšelį

20.00 tik kortelės

Į krepšelį

Nauja

Kūrybiškumo bokštas

Žaidėjų laukia smagios arba keliančios iššūkius fizinio aktyvumo, koordinacijos ir pusiausvyros užduotys. Tiksli kūno koordinacija siejama ir su geresne emocijų raiška ir savikontrole. Nuotaikingi klausimai, skatina vaiką apsibrėžti savo vertybes ir prioritetus. Skatina vaikų kūrybiškumą. Žaidimas moko išlaisvinti mąstymą, ieškant netradicinių sprendimų. Amžius: 10-99m.

37.00 26,5x7,5 cm

Į krepšelį

20.00 tik kortelės

Į krepšelį

Kūrybiškumo bokštas

Žaidėjų laukia smagios arba keliančios iššūkius fizinio aktyvumo, koordinacijos ir pusiausvyros užduotys. Tiksli kūno koordinacija siejama ir su geresne emocijų raiška ir savikontrole. Nuotaikingi klausimai, skatina vaiką apsibrėžti savo vertybes ir prioritetus. Skatina vaikų kūrybiškumą. Žaidimas moko išlaisvinti mąstymą, ieškant netradicinių sprendimų. Amžius: 10-99m.

27.00 16,5x5 cm

Į krepšelį

17.00 tik kortelės

Į krepšelį

Relaksacijų kompaktinė plokštelė

Čia rasite vaikams paruoštus relaksacinius tekstus, įrašytus skambant ramiai muzikai.

10.00

Į krepšelį

Pykčio valdymo žaidimai

Rinkinyje yra du žaidimai - BINGO "Įveik pyktį" ir "Pykčio valdymo karuselė". Tai gausiai iliustruoti interaktyvūs žaidimai, mokantys rinktis alternatyvų elgesį įtemptose situacijose. Žaidimas praturtina vaiko žinias, moko efektyvaus pykčio valdymo. Amžius: 4-15m.

27.00

Į krepšelį

BINGO „Manimi galima pasitikėti, nes...”

Žaidžiant išmokti lengviau! Žaidime pateikiami ir prisimenami elgesio pavyzdžiai, kuriais galima nusipelnyti kitų pasitikėjimą ir pripažinimą. Tai gausiai iliustruotas žaidimas, skirtas pasitikėjimo savimi stiprinimui. Žaidime pristatomos penkios pageidaujamo elgesio sritys. Amžius: 4-15m.

13.00

Į krepšelį

Minčių filtras

Žaidimas sukurtas vadovaujantis Kognityvinės Elgesio terapijos principais. Žaidėjai lengviau atskirs negatyvias ir pozityvias mintis, gebės įvardinti jų poveikį savijautai ir elgesiui. Žaidimo metu ugdomas subalansuotas - teigiamas mąstymas. Amžius: 9-18m.

27.00

Į krepšelį

Atsiprašymų kalnas

Tai žaismingas ir smagus būdas lavinti atsiprašymo įgūdžius. Žaidimas moko prisiimti atsakomybę už savo veiksmus, ugdo pagarbą sau ir kitiems. Žaidimas išmokys atskirti tinkamą atsiprašymą nuo nusižeminimo, pasiteisinimo ar kaltinimo Amžius: 5-12m.

27.00

Į krepšelį

Dovanų savaitė

Tai žaismingas būdas keisti nepageidaujamą vaikų elgesį. Tai nuoseklus metodas, koreguojantis vaikų elgesį, pritaikomas ir namuose, ir ugdymo įstaigoje. Paskatinimas - svarbi šio metodo dalis, kuri garantuoja sėkmingus vaiko elgesio pokyčius Amžius: 4-13m.

27.00

Į krepšelį

KETauskų šeima

Tai smagus terapinis stalo žaidimas, sukurtas vadovaujantis Kognityvinės elgesio terapijos principais. Ši žaisminga priemonė mokys atpažinti ir įvardinti tarpusavio ryšius tarp minčių, emocijų, fizinių pojūčių ir elgesio. Žaidimas padės dalyviams geriau įsiklausyti į savo mintis, jausmus ir pojūčius, bei sustiprins kasdienių problemų sprendimo įgūdžius. Amžius: 7-18m.

30.00

Į krepšelį

Akimirkos kartu

Tai žaidimas, skirtas puoselėti šeimos, klasės bendruomenės draugiškumo, komandiškumo jausmą. Čia mokomasi pasirūpinti ne tik savimi, bet ir savo artimu: pagalvoti, padėti, pasidalinti. Dėmesys ir pozityvaus elgesio paskatinimas, dalyvius ragina ne tik elgtis pilietiškai, bet ir pastebėti kitų pastangas. Amžius: 4-12m.

27.00

Į krepšelį

Atvirai. Aš

Tai psichologijos ir koučingo principus atitinkančios pokalbio kortos, skatinančios susitikimo dalyvius atviram pokalbiui. Aktyviai ieškant atsakymo į pateiktus klausimus mokomasi išgirsti patį save. Tai kortos, skirtos stiprinti sąmoningumą, skatinti prisiimti atsakomybę už tai, kaip gyveni Amžius: 12-99m.

32.00

Į krepšelį

Renkiesi tu!

Tai žaidimas, skatinantis pozityvų mąstymą, palaikantis gerą savijautą ir stiprinantis pasitikėjimą savimi. Sukurtas pagal Kognityvinės elgesio terapijos principus. Žaidimas stiprina vaikų pozityvaus, subalansuoto mąstymo įgūdžius, atsisakant automatinių, ribojančių minčių. Amžius: 7-12m.

18.00

Į krepšelį

Metodinių priemonių krepšys

Krepšio dydis - 41x30 cm. Audinys - poliesteris.

58.00

Į krepšelį

Maišelis - Matome tai ką norime

Maišelio dydis - 40x45 cm. Rankenų ilgis - 60 cm. Audinys - medvilnė

15.00 Juodas

Į krepšelį

15.00 Baltas

Į krepšelį

Maišelis - Atvirai Aš

Spalva - juoda, Maišelio dydis - 40x45 cm. Rankenų ilgis - 60 cm. Audinys - medvilnė

15.00

Į krepšelį

Maišelis - 1 metai, 365 galimybės

Spalva - balta, Maišelio dydis - 40x45 cm. Rankenų ilgis - 60 cm. Audinys - medvilnė

15.00

Į krepšelį

Maišelis - I ❤ Psychology

Spalva - balta, Maišelio dydis - 40x45 cm. Rankenų ilgis - 60 cm. Audinys - medvilnė

15.00

Į krepšelį

Maišelis - Atsipūsk

Spalva - balta, Maišelio dydis - 40x45 cm. Rankenų ilgis - 60 cm. Audinys - medvilnė

15.00

Į krepšelį

Maišelis - Think outside the box

Spalva - balta, Maišelio dydis - 40x45 cm. Rankenų ilgis - 60 cm. Audinys - medvilnė

15.00

Į krepšelį