Nauja

Knyga „Socialinės istorijos. Saugumas“

Knyga „Socialinės istorijos. Saugumas“

Vaiko didelis jautrumas ir patiriami pojūčiai gali būti jam nemalonūs – garsas perdėm šaižus, karšta arba šalta, neskanu, ir nemokėjimas tinkamai apie tai informuoti aplinkinius gali kelti įtampą ir skatinti ieškoti vis naujų būdų kaip vaikui padėti. Iššūkiais gali tapti ir saugumas kelionėje pėsčiomis – tinkamai pereinant gatvę arba keliaujant automobiliu – tinkamai segėti diržus. Naudojantis šia knyga, bus lengviau vaikui paaiškinti, kokie jausmai gali kilti skirtingose situacijose, padėti suprasti kaip vaikas jaučiasi ir kaip jo patiriamos emocijos skatina jį elgtis, skirti laiko pokalbiui apie tai, kokio elgesio tikimės iš vaiko. Todėl knyga „Socialinės istorijos. Saugumas“ gali tapti puikiu pagalbininku vaikui mokantis priimti savo pojūčius ir saugaus elgesio.

37.00

Į krepšelį * Priemonės pristatymas nuo 2024 Vasario 12 dienos.Knyga „Socialinės istorijos. Saugumas“

Knyga „Socialinės istorijos. Saugumas“ yra ketvirtoji iš keturių knygų serijos („Socialinės istorijos. Mokykla“, „Socialinės istorijos. Bendravimas“ ir „Socialinės istorijos. Emocijos ir netinkamas elgesys“).

Ši knygų serija bus naudinga 2 – 11m. vaikams, mokant juos tinkamai pasielgti įvairiose įtampos situacijose. Knygose pateikiami tinkamo elgesio algoritmai gali būti itin aktualūs ugdant mažamečius, vos pradėjusius lankyti darželį arba ir vyresnius vaikus su specialiaisiais poreikiais, susiduriantiems su tinkamo elgesio mokykloje sunkumais.

Žaismingai ir nuosekliai pateikiami įtampą keliančių situacijų, patyrus nemalonius pojūčius, tokius kaip didelis garsas, nepatinkantis kvapas, skonis, temperatūra, šviesa, prisilietimas, arba saugumo situacijų (apsaugos diržo segėjimo, saugaus ėjimo per gatvę) tinkamo elgesio algoritmai, aptariamos elgesio priežastys ir pasekmės, galimi sunkumai ir pagalba. Naujiems socialiniams įgūdžiams įtvirtinti pateikiami paruošti užduočių lapai bei veiklos, žaidimai panaudojant rinkinyje esančias korteles. Kiekvieno socialinio įgūdžio vaikas mokysis pažingsniui, žaidybinėse veiklose. O naujo įgūdžio treniravimas padidins tikimybę, jog vaikas įgūdį taikys kasdienybėje.

Knyga bus naudinga ugdymo įstaigose dirbantiems pedagogams, specialiesiems pedagogams, socialiniams pedagogams, psichologams ir tėvams, norintiems sustiprinti vaiko socialines kompetencijas.

LAVINA:

  • bendravimo įgūdžius,
  • problemų sprendimo strategijas,
  • savikontrolės mokymąsi,
  • savarankiškumą,
  • pasitikėjimą savimi.

VEIKLA SKIRTA: 2 - 11 m. vaikams.

DALYVIŲ SKAIČIUS: 1 ir daugiau.

SUDĖTIS:

  • knyga,
  • kortelės.* Priemonių sudėtinės dalys, jų spalvos gali skirtis nuo nuotraukose pateiktų.