Zuikių miestas

Zuikių miestas

Jei pastebite, kad vaikams sunku įsitraukti į stalo žaidimus – jiems greitai pabosta pasikartojanti veikla, o energingumas neleidžia nustigti vietoje, „Zuikių miestas“ jums puikiai tiks. „Zuikių miestas“ – tai nuotaikingas žaidimas, įtraukiantis visus šeimos narius į emocijų pasidalinimą, sprendimų paiešką ir netikėtus pusiausvyros pratimus.

36.00

Į krepšelįZuikių miestas
Zuikių miestas
Zuikių miestas

Žaisdami „Zuikių miesto“ žaidimą, vaikai padeda zuikiams keliauti miesto gatvėmis ir pasiekti savo namus. Žaidėjai atsakinėja į klausimus, sprendžia keblias situacijas, ugdo savo problemų sprendimo įgūdžius, lavina kūrybinį mąstymą. Žaidimo užduotys moko emocijų atpažinimo ir įvardinimo, mandagaus elgesio, bendravimo taisyklių. Judesio pratimai ne tik smagus, energizuojantis iššūkis, bet ir puikus būdas lavinti kūno koordinaciją ir pusiausvyrą. Tai aktyvus stalo žaidimas, lavinantis emocinį intelektą ir socialinius įgūdžius.

Žaidimas sukurtas „Psichologinio konsultavimo grupė" komandos.

Jei esate ugdymo įstaigose dirbantis SPECIALISTAS: „Zuikių miestas“ – tai aktyvus stalo žaidimas, lavinantis vaikų emocinį intelektą ir socialinius įgūdžius. Veiklos metu vaikai mokysis ne vien atpažinti emocijas, kūrybiškai spręsti situacijas, bet ir atras naujus sudėtingų situacijų ir konfliktų sprendimo būdus. Žaidimas tinkamas taikyti grupinių užsiėmimų darželyje arba pamokų metu pradinėse klasėse, projektinėse veiklose. Jis gali būti žaidžiamas klasėje – kartu su visa klase, grupėse po 4-6 vaikus ar individualiai – su specialistu konsultacijos metu. Žaidimą „Zuikių miestas” dažniau renkasi psichologai, socialiniai pedagogai, pedagogai.

PRIEMONĖS ATSIRADIMO ISTORIJA: Ar pastebite, kad vaikams vis sunkiau sekasi „išsėdėti“ žaidžiant stalo žaidimus? Todėl šio žaidimo iššūkis buvo ne vien sukurti vaikų emocinį intelektą lavinantį žaidimą, bet ir tokį, kuris ilgiau prikaustytų vaikų dėmesį, net jei žaidėjams vos 3-5 metai...

Ir atrodo mums pavyko. Vaikai ne vien atsako į klausimus, yra patarėjais zuikeliams (beje, būti „ekspertu” tokiame amžiuje ne taip jau dažna jų patirtis), bet ir nuolat atlieka įvairias kūno koordinacijai skirtas užduotis. Tokios veiklos pasikeitimas paskatina vaikų norą žaisti toliau. O „judesio“ užduotis atliekant visiems žaidėjams kartu ir savo eilės laukimas ridenti kubelį neprailgsta. Kita vertus – valdyti savo kūną, išbandant koordinacinius ir pusiausvyrą lavinančius pratimus, prisideda ir prie mokymosi geriau valdyti savo emocijas.

Beje, žaisti kartu su vaikais gali tapti iššūkiu ir suaugusiems… Pabandykite ir suprasite apie ką mes kalbame.

LAVINA:

 • emocijų atpažinimą ir įvardinimą,
 • bendravimo taisyklės,
 • problemų sprendimo strategijas,
 • kūrybinį mąstymą,
 • kūno koordinaciją.

VEIKLA SKIRTA: 3 - 12 m. vaikams.

DALYVIŲ SKAIČIUS: 2 - 4 dalyviai.

SUDĖTIS:

 • žaidimo lenta,
 • 50 „Meškėno" kortelių,
 • 50 „Bebriuko" kortelių,
 • 50 „Lapiuko" kortelių,
 • 4 zuikių figūrėlės,
 • ridenimo kauliukas,
 • 4 grybukų figūrėlės.* Priemonių sudėtinės dalys, jų spalvos gali skirtis nuo nuotraukose pateiktų.