Knyga „Žaidžiu jausmus: Baimė“

Knyga „Žaidžiu jausmus: Baimė“

Vaiko baimės ir nerimo reakcijos kelia įtampą suaugusiesiems ir pareikalauja daug kantrybės. Būdami šalia tokio vaiko, mes turime išlikti ramūs ir priimti vaiko jausmus, nesistengti jų slopinti ar skatinti, bet mokyti tinkamais būdais juos išreikšti. „Žaidžiu jausmus: Baimė“ - tai metodinė knyga, kurioje rasite daug darbo metodų, padedančių vaikams įveikti jų nerimą ir baimingą elgesį.

33.00

Į krepšelįKnyga „Žaidžiu jausmus: Baimė“
Knyga „Žaidžiu jausmus: Baimė“

Knyga „Žaidžiu jausmus: Baimė“ skirta pagilinti psichologines žinias bei praturtinti taikomus metodus su baimingais 6-11m. vaikais dirbantiems specialistams ir tėvams. Knygos pirmoje dalyje rasite pateiktus užduočių lapus bei nuorodas, kaip tinkamai pasiruošti užduotims, kaip analizuoti gautus vaiko atsakymus ir kuo verta pasidomėti plačiau. Antroji knygos dalis skirta patiems mažiausiems - joje rasite terapines pasakas bei vaiko baimes pralinksminančius rankdarbius.

Jei esate ugdymo įstaigose dirbantis SPECIALISTAS: Knyga „Žaidžiu jausmus: Baimė“ skirta praktikams, norintiems padėti vaikams įveikti nerimą ir baimes, keisti netinkamą jų išraišką. Leidinys bus naudingas tiek darželiuose, tiek mokyklose dirbantiems specialistams – pedagogams, specialiesiems pedagogams, logopedams, socialiniams pedagogams, psichologams.

PRIEMONĖS ATSIRADIMO ISTORIJA: Ši knygų serija – tai duoklė praktikams. Tuo metu, kai ši knygų serija buvo sugalvota (2011m) knygynuose nestigo teorinės-filosofinės literatūros, kurią perskaičius labiau esi tinkamas diskusijai nei konsultaciniam, praktiniam darbui.

Specialistai studijų metu, pirmaisiais darbo metais praktinio darbo metodus „paveldi”, „perima”, „gauna”. Tačiau jie dažnai būna segmentiški, nepakankami nuosekliam darbui ir konsultaciniams tikslams pasiekti. Todėl norėjosi sukurti tokią knygų seriją praktikams, kuri padėtų drąsiau žengti pirmuosius praktiko žingsnius, o daug metų dirbančius paskatintų peržiūrėti savo taikomus metodus bei papildyti savąją „įrankių dėžę”. Knygos skirtos specialistams, pedagogams ar net tėvams esantiems šalia vaikų, patiriančių tris intensyviausias negatyvias emocijas – baimę, pyktį ir liūdesį. Mūsų pozicija tokia – nėra tik psichologo, tik mokytojo ar tik tėvų pareigų ir atsakomybių – esame atsakingi visi, kurie esame arčiausiai vaiko. Todėl noras bendradarbiauti, panašus požiūris ir aiškus supratimas, nuo ko pradėti, bus naudingesnis vaikui. Knygose teorijos yra tik tiek, kad paaiškintų užduočių išdėstymo seką ir leistų suprasti, kokiems tikslams buvo pasirinkti tam tikri metodai.

Tai knyga psichologui, socialiniam darbuotojui, pedagogui ar kitam specialistui, o galbūt net susirūpinusiam tėčiui ar mamai, kurie supranta socialinių kompetencijų, emocinio intelekto svarbą ir ieško rakto į vaiko pasaulį.

Tai knygų serija, sulaukusi pozityvaus praktikų įvertinimo. Ačiū už jūsų atsiliepimus ir mūsų veiklos palaikymą.

LAVINA:

  • pasitikėjimą savimi,
  • problemų sprendimo strategijas,
  • atsipalaidavimo ir nusiraminimo įgūdžius,
  • emocijų atpažinimą,
  • savikontrolės mokymąsi.

VEIKLA SKIRTA: 6 - 11 m. vaikams.

DALYVIŲ SKAIČIUS: 1 ir daugiau.

SUDĖTIS:

  • knyga,
  • kompaktinė plokštelė.* Priemonių sudėtinės dalys, jų spalvos gali skirtis nuo nuotraukose pateiktų.