Knyga „Žaidžiu jausmus: Liūdesys netekties aspektu“

Knyga „Žaidžiu jausmus: Liūdesys netekties aspektu“

Nors vaikystė pilna netekčių – susipyksta, pameta, išsikrausto, išsiskiria ar miršta, dažnai vengiame kalbėtis su vaikais apie netektį. Taip elgiamės greičiausiai dėl savo nepasiruošimo - nežinome kaip jiems paaiškinti, ką sakyti. Knyga „Žaidžiu jausmus: Liūdesys netekties aspektu“ - tai metodinė knyga, kurioje rasite daug darbo metodų, padedančių vaikams prabilti apie netektį, susitaikyti su ja, priimti nutikusius pokyčius, atskleisti net ir slapčiausius jausmus.

36.00

Į krepšelįKnyga „Žaidžiu jausmus: Liūdesys netekties aspektu“
Knyga „Žaidžiu jausmus: Liūdesys netekties aspektu“

Netektį kiekvienas išgyvename skirtingai. Vaiko netekties sielvartas, gedėjimas gali pasireikšti įvairiomis formomis – tyla, atsiskyrimu nuo visų, arba priešingai – nenoru mokytis, pykčiu ir agresija ar rizikingu elgesiu. Knyga „Žaidžiu jausmus: Liūdesys netekties aspektu“ skirta specialistams ir tėvams pagilinti psichologines žinias bei praturtinti taikomus metodus su netektį patyrusiais 5-18m. vaikais. Knygoje rasite pateiktus užduočių lapus bei nuorodas, kaip tinkamai pasiruošti užduotims, kaip analizuoti gautus vaiko atsakymus ir kuo verta pasidomėti plačiau.

Jei esate ugdymo įstaigose dirbantis SPECIALISTAS: Knyga „Žaidžiu jausmus: Liūdesys netekties aspektu“ skirta tiems, kurie nori suprasti kas yra netektis, kaip gedi vaikai ir kuo gali padėti suaugęs. Leidinys bus naudingas tiek darželiuose, tiek mokyklose dirbantiems specialistams – pedagogams, specialiesiems pedagogams, logopedams, socialiniams pedagogams, psichologams. Praktinės veiklos parinktos ir sudėtos į nuoseklų algoritmą pagal Kognityvinę elgesio terapiją, atitinka J.W. Worden ir Rando teorijas.

PRIEMONĖS ATSIRADIMO ISTORIJA: Ši knygų serija – tai duoklė praktikams. Tuo metu, kai ši knygų serija buvo sugalvota (2011m) knygynuose nestigo teorinės-filosofinės literatūros, kurią perskaičius labiau esi tinkamas diskusijai nei konsultaciniam, praktiniam darbui.

Specialistai studijų metu, pirmaisiais darbo metais praktinio darbo metodus „paveldi”, „perima”, „gauna”. Tačiau jie dažnai būna segmentiški, nepakankami nuosekliam darbui ir konsultaciniams tikslams pasiekti. Todėl norėjosi sukurti tokią knygų seriją praktikams, kuri padėtų drąsiau žengti pirmuosius praktiko žingsnius, o daug metų dirbančius paskatintų peržiūrėti savo taikomus metodus bei papildyti savąją „įrankių dėžę”. Knygos skirtos specialistams, pedagogams ar net tėvams esantiems šalia vaikų, patiriančių tris intensyviausias negatyvias emocijas – baimę, pyktį ir liūdesį. Mūsų pozicija tokia – nėra tik psichologo, tik mokytojo ar tik tėvų pareigų ir atsakomybių – esame atsakingi visi, kurie esame arčiausiai vaiko. Todėl noras bendradarbiauti, panašus požiūris ir aiškus supratimas, nuo ko pradėti, bus žymiai naudingesnis vaikui. Knygose teorijos yra tik tiek, kad paaiškintų užduočių išdėstymo seką ir leistų suprasti, kokiems tikslams buvo pasirinkti tam tikri metodai.

Tai knyga psichologui, socialiniam darbuotojui, pedagogui ar kitam specialistui, o galbūt net susirūpinusiam tėčiui ar mamai, kurie supranta socialinių kompetencijų, emocinio intelekto svarbą ir ieško rakto į vaiko pasaulį.

Tai knygų serija, sulaukusi pozityvaus praktikų įvertinimo. Ačiū už jūsų atsiliepimus ir mūsų veiklos palaikymą.

LAVINA:

  • prisitaikymą prie pasikeitimų,
  • emocijų atpažinimą ir įvardinimą,
  • atvirumą,
  • empatiją,
  • pasitikėjimą savimi.

VEIKLA SKIRTA: 5 - 18 m. vaikams.

DALYVIŲ SKAIČIUS: 1 ir daugiau.

SUDĖTIS:

  • knyga,
  • žaidimas „Pokalbio kubas".* Priemonių sudėtinės dalys, jų spalvos gali skirtis nuo nuotraukose pateiktų.