Piktas vaikas – tai lyg dramblys kambaryje – norisi jo nematyti, kuomet nežinai kaip tinkamai pasielgti. Tai tema aktuali tiek ugdytojams, tiek tėvams – intensyvios emocijos abejingų nepalieka. Nors pyktis yra reikalingas jausmas, vaikams gali tapti iššūkiu mokantis jį tinkamai išreikšti. Knygoje „Žaidžiu jausmus: Pyktis“ pateikta daug darbo metodų, padedančių vaikams pažinti savo emocijas, mažinti jų intensyvumą bei įtemptose situacijose pasirinkti konstruktyvų elgesį.
Knyga „Žaidžiu jausmus: Pyktis“ skirta pagilinti psichologines žinias bei praturtinti taikomus metodus su 5-18m. vaikais dirbantiems specialistams ir tėvams. Knygoje pateikti paruošti užduočių lapai bei nuorodos, kaip tinkamai pasiruošti užduotims, kaip analizuoti gautus vaiko atsakymus, kuo verta pasidomėti plačiau.
Jei esate ugdymo įstaigose dirbantis SPECIALISTAS: Knyga „Žaidžiu jausmus: Pyktis“ skirta praktikams, norintiems išmokyti vaiką tinkamai reikšti pykčio emociją. Leidinys bus naudingas tiek darželiuose, tiek mokyklose dirbantiems specialistams – pedagogams, specialiesiems pedagogams, logopedams, socialiniams pedagogams, psichologams. Praktinės veiklos parinktos ir sudėtos į nuoseklų algoritmą pagal Kognityvinę elgesio terapiją ir Dialektinę elgesio terapiją.
PRIEMONĖS ATSIRADIMO ISTORIJA: Ši knygų serija – tai duoklė praktikams. Tuo metu, kai ši knygų serija buvo sugalvota (2011m) knygynuose nestigo teorinės-filosofinės literatūros, kurią perskaičius labiau esi tinkamas diskusijai nei konsultaciniam, praktiniam darbui.
Specialistai studijų metu, pirmaisiais darbo metais praktinio darbo metodus „paveldi”, „perima”, „gauna”. Tačiau jie dažnai būna segmentiški, nepakankami nuosekliam darbui ir konsultaciniams tikslams pasiekti. Todėl norėjosi sukurti tokią knygų seriją praktikams, kuri padėtų drąsiau žengti pirmuosius praktiko žingsnius, o daug metų dirbančius paskatintų peržiūrėti savo taikomus metodus bei papildyti savąją „įrankių dėžę”. Knygos skirtos specialistams, pedagogams ar net tėvams esantiems šalia vaikų, patiriančių tris intensyviausias negatyvias emocijas – baimę, pyktį ir liūdesį. Mūsų pozicija tokia – nėra tik psichologo, tik mokytojo ar tik tėvų pareigų ir atsakomybių – esame atsakingi visi, kurie esame arčiausiai vaiko. Todėl noras bendradarbiauti, panašus požiūris ir aiškus supratimas, nuo ko pradėti, bus naudingesnis vaikui. Knygose teorijos yra tik tiek, kad paaiškintų užduočių išdėstymo seką ir leistų suprasti, kokiems tikslams buvo pasirinkti tam tikri metodai.
Tai knyga psichologui, socialiniam darbuotojui, pedagogui ar kitam specialistui, o galbūt net susirūpinusiam tėčiui ar mamai, kurie supranta socialinių kompetencijų, emocinio intelekto svarbą ir ieško rakto į vaiko pasaulį.
Tai knygų serija, sulaukusi pozityvaus praktikų įvertinimo. Ačiū už jūsų atsiliepimus ir mūsų veiklos palaikymą.
LAVINA:
VEIKLA SKIRTA: 6 - 18 m. vaikams.
DALYVIŲ SKAIČIUS: 1 ir daugiau.
SUDĖTIS:
* Priemonių sudėtinės dalys, jų spalvos gali skirtis nuo nuotraukose pateiktų.