Kūrybiškumo bokštas

Kūrybiškumo bokštas

Nėra gyvenimo situacijų, kuriose nebūtų naudingas kūrybiškumas. O mokytis kūrybiškumo šeimoje paprasčiau - nes kurti, dalintis naujomis idėjomis, fantazuoti saugioje ir artimoje aplinkoje daug lengviau. O „Kūrybiškumo bokšto“ klausimai žaidėjus provokuos mąstyti kitaip, ieškoti neįprastų sprendimų - pasverti neištesėtą pažadą, užuosti ramybę, pasirinkti „kas geriau?“ ir pajudėti tikrai neįprastais būdais.

42.00 Didelis bokštas ir kortelės

Į krepšelį

24.00 Tik kortelės

Į krepšelįKūrybiškumo bokštas
Kūrybiškumo bokštas
Kūrybiškumo bokštas

Stalo žaidimas „Kūrybiškumo bokštas“ - tai nuotaikingas, įtraukus žaidimas, kurio metu dalyviai ne vien rūpinasi pastatyti kuo aukštesnį bokštą, bet ir atsakinėja į smagius, netikėtus klausimus, įsitraukia į kūno koordinacijos lavinimo varžybas bei vis mėgina apsispręsti, kas geriau. Žaidime yra trys pokalbių temos: „Judesys“, „Kas geriau?“, „Kūrybiškumas“. Žaidimo metu lavinama emocijų savikontrolė bei aktyvinamas kūrybinis mąstymas.

Jei esate ugdymo įstaigose dirbantis SPECIALISTAS: „Kūrybiškumo bokštas“ - įtraukiantis stalo žaidimas, suderinantis pasirinkimų ar kūrybiškumo klausimus su fizinio aktyvumo užduotimis. Žaidimas bus naudingas nuo pradinių iki gimnazijų klasių. Čia žaidėjai skatinami ne vien pasirinkti sprendimą situacijose, ar ieškoti kūrybiško atsakymo, bet kviečiasi apžvelgti ir persimatuoti savo vertybes, įjungti kūrybinį mąstymą ir net pajudėti. „Kūrybiškumo“ temos klausimai grįsti B.Bloom‘o taksonomijos modeliu. Žaidimas tinkamas tiek klasės valandėlės ar etikos pamokų - tiek pertraukų metu. Gali būti žaidžiamas klasėje – kartu su visa klase, grupėse po 4-6 vaikus ar individualiai – su specialistu konsultacijos metu. „Kūrybiškumo bokštą“ dažniau renkasi psichologai, socialiniai pedagogai, pedagogai.

PRIEMONĖS ATSIRADIMO ISTORIJA: Ar jums yra tekę pakviesti vaiką pokalbiui – jo paklausti tikintis atviro atsakymo, bet sulaukti tiesiog trumpo „ne“ arba „nežinau“? Vaiko atvirumas ir bendradarbiavimas yra pirmieji pozityvių pokyčių pranašai, tačiau ne visuomet jų lengva prisišaukti. Mums nuolat buvo aktualus klausimas - tai kaip paskatinti vaiko atvirumą?

Vienas būdų – pakviesti smagiai, įtraukiančiai veiklai ir pasiūlyti aktualius klausimus bei tikėtis vaiko didesnio atvirumo. Įsitraukimas ir motyvacija žaisti nugali nedrąsumą ar gynybiškumą ir paskatina atviram pokalbiui.

Neapsigaukit, atvirumo ieško ne vien specialistai, dirbantys su vaikais, bet ir tėvai. Toks žaidimas - puikus pasirinkimas, jei tikimės turiningo, ugdančio, skatinančio pažinimą ir kuriančio pridėtinę naudą laisvalaikio. Todėl ši bokštų žaidimų serija yra ir tarp perkamiausiųjų šeimos žaidimų – „Bendravimo bokštas“, „Emocijų bokštas“ ir „Kūrybiškumo bokštas“.

„Kūrybiškumo bokštas“ ras vietą ramų šeštadienio vakarą šeimoje, vaikų gimtadienio metu, klasės valandėlės, etikos pamokos ar pertraukų metu...

LAVINA:

  • kūrybinį mąstymą,
  • vertybių atpažinimą ir įvardinimą,
  • bendravimo taisykles,
  • problemų sprendimo strategijas,
  • kūno koordinaciją.

VEIKLA SKIRTA: 5 – 99 m. dalyviams.

DALYVIŲ SKAIČIUS: 2 ir daugiau.

SUDĖTIS:

  • 54 medinės kaladėlės,
  • 54 klausimų kortelės „Judesys“,
  • 54 klausimų kortelės „Kas geriau?“,
  • 54 klausimų kortelės „Kūrybiškumas“.* Priemonių sudėtinės dalys, jų spalvos gali skirtis nuo nuotraukose pateiktų.