Nauja

Knyga „Socialinės istorijos. Mokykla“

Knyga „Socialinės istorijos. Mokykla“

Mokykloje klausomės mokytojo, atliekame užduotis, prašome pagalbos taip pat bendraudami klasėje mokomės palaukti, pasiskolinti, gerbti kitą. Mokykloje būna situacijų, kuriose būtų naudinga iš anksto aptarti vaiko pageidaujamą elgesį, pasikartoti žinomus susitarimus ar įtvirtinti naujus įgūdžius, todėl knyga „Socialinės istorijos. Mokykla“ gali tapti puikiu pagalbininku.

37.00

Į krepšelįKnyga „Socialinės istorijos. Mokykla“

Knyga „Socialinės istorijos. Mokykla“ yra antroji iš keturių knygų serijos („Socialinės istorijos. Emocijos ir netinkamas elgesys“, „Socialinės istorijos. Bendravimas“ ir „Socialinės istorijos. Saugumas“).

Ši knygų serija bus naudinga 2 – 11m. vaikams, mokant juos tinkamai pasielgti įvairiose situacijose mokyklos aplinkoje. Knygose pateikiami tinkamo elgesio algoritmai gali būti itin aktualūs ugdant mažamečius arba ir vyresnius vaikus su specialiaisiais poreikiais, susiduriantiems su tinkamo elgesio mokykloje sunkumais.

Žaismingai ir nuosekliai pateikiami kasdieninių situacijų, tokių kaip mokytojos klausymo, užduočių atlikimo, laukimo eilėje, pagalbos prašymo, patyčių stabdymo algoritmai, aptariamos elgesio priežastys ir pasekmės, galimi sunkumai ir pagalba. Naujiems socialiniams įgūdžiams įtvirtinti pateikiami paruošti užduočių lapai bei veiklos, žaidimai panaudojant rinkinyje esančias korteles. Kiekvieno socialinio įgūdžio vaikas mokysis pažingsniui, žaidybinėse veiklose. O naujo įgūdžio treniravimas padidins tikimybę, jog vaikas įgūdį taikys kasdienybėje.

Knyga bus naudinga ugdymo įstaigose dirbantiems pedagogams, specialiesiems pedagogams, socialiniams pedagogams, psichologams ir tėvams, norintiems sustiprinti vaiko socialines kompetencijas.

LAVINA:

  • bendravimo įgūdžius,
  • problemų sprendimo strategijas,
  • savikontrolės mokymąsi,
  • savarankiškumą,
  • pasitikėjimą savimi.

VEIKLA SKIRTA: 2 - 11 m. vaikams.

DALYVIŲ SKAIČIUS: 1 ir daugiau.

SUDĖTIS:

  • knyga,
  • kortelės.* Priemonių sudėtinės dalys, jų spalvos gali skirtis nuo nuotraukose pateiktų.