Relaksacijų kompaktinė plokštelė

Relaksacijų kompaktinė plokštelė

Nerimas, baimė, padidėjęs jautrumas - dažni vaikystės palydovai. Nuo jų nepabėgsi ir nepasislėpsi. Todėl svarbu ugdyti vaikų nusiraminimo, atsipalaidavimo, vidinės pusiausvyros atgavimo įgūdžius. Relaksacijų kompaktinė plokštelė - tai vaikams skirtų šešių relaksacinių įrašų rinkinys. Jis ne tik padės sukurti jaukią atmosferą, bet ir leis patiems mažiausiems patirti atsipalaidavimo ir palengvėjimo būseną.

12.00

Į krepšelįRelaksacijų kompaktinė plokštelė

Tai dar vienas būdas mokyti vaiką nurimti. Relaksaciniai tekstai su ramia muzika primins pasakas, kurios savo saugumu ir ramybe apgaubs jūsų mažylį.

Jei esate ugdymo įstaigose dirbantis SPECIALISTAS: Relaksacijų įrašų rinkinys bus naudingas vaikus mokant atsipalaidavimo ir nusiraminimo įgūdžių. Įtaigūs ir pozityvūs relaksaciniai tekstai su ramia muzika gali tapti veiklų darželio grupėje ar pradinėje klasėje įžangine dalimi – muzikos, kūno kultūros ar lietuvių kalbos pamokose. Relaksacijos gali būti taikomos ir kaip pedagoginė pertraukėlė ar tikslinga veikla klasės valandėlės metu. Vaikai klausydami relaksacijų tarsi pasakų, ugdys atsipalaidavimo ir nusiraminimo, savikontrolės įgūdžius. Relaksacijų kompaktinę plokštelę dažniau renkasi psichologai, socialiniai pedagogai, pedagogai.

PRIEMONĖS ATSIRADIMO ISTORIJA: Rašant knygą „Žaidžiu jausmus: BAIMĖ“ kilo poreikis ieškoti veikos formų, kurios jau mažame amžiuje vaikus mokytų atsipalaiduoti. Iki tol buvę atsipalaidavimo technikos daugiau buvo orientuotos į vyresnius – mokyklinio amžiaus vaikus. O kaip padėti mažiausiems? Juk jie taip pat gali nerimauti ir bijoti...

Galvojant apie nenuginčijamą pasakos svarbą mažiesiems, ėmėmės rašyti tekstus, kurie būtų siužetu artimi pasakos struktūrai, bet turėtų ir psichoedukacinius, atpalaidavimo tikslus. Taip atsirado relaksacijos, o jų poveikį pastiprino rami muzika.

Vaikai kūno kultūros, kineziterapijos užsiėmimuose, gulėdami ant jogos kilimėlių ar po „ryto rato“ užsiėmimo gali būti pakviesti paklausyti istorijos... Lyg pasakos.

LAVINA:

  • pasitikėjimą savimi,
  • atsipalaidavimo ir nusiraminimo įgūdžius,
  • emocijų atpažinimą,
  • savikontrolės mokymąsi.

VEIKLA SKIRTA: 2 – 12 m. vaikams.

DALYVIŲ SKAIČIUS: nuo 1 ir daugiau

SUDĖTIS:

  • kompaktinė plokštelė* Priemonių sudėtinės dalys, jų spalvos gali skirtis nuo nuotraukose pateiktų.