Emocijų bokštas

Emocijų bokštas

Kaip dažnai atsiduriate situacijose, kuriose su visais šeimos/ klasės/ grupės nariais dalinatės gilesnėmis įžvalgomis apie savo jausmus, jautriais pastebėjimais apie tarpusavio bendravimą, išsakote kuo tikite ir ką vertinate? „Emocijų bokštas“ – gali tapti tokio atviro ir svarbaus pokalbio pagalbininku.

42.00 Didelis bokštas ir kortelės

Į krepšelį

24.00 Tik kortelės

Į krepšelįEmocijų bokštas
Emocijų bokštas
Emocijų bokštas

Statydami „Emocijų bokštą“ ne vien dėsite pastangas pastatyti jį kuo aukštesnį, bet kartu atsakinėdami į klausimus, dalinsitės savo patirtomis emocijomis bei spręsite keblias bendravimo situacijas, kelsite klausimus apie tai, kas jums svarbiausia. Žaidimą sudaro trys pokalbių temos: „Jausmai“, „Vertybės“, „Bendravimas“. „Emocijų bokštas“ - tai smagus žaidimas lavinantis žaidėjų emocinį raštingumą, jausmų atpažinimą, tarpusavio bendravimą ir socialinius įgūdžius.

Žaidimas sukurtas „Psichologinio konsultavimo grupė" komandos.

Jei esate ugdymo įstaigose dirbantis SPECIALISTAS: „Emocijų bokštas“ - įtraukiantis stalo žaidimas, skirtas pažinti, įvardinti ir mokytis išreikšti jausmus, spręsti bendravimo situacijas, skatinti vaikų moralinių principų pasirinkimą, vertybinių įsitikinimų analizę bei sąmoningumą, atvirumą. Žaidėjams pateikiamos gyvenimiškos situacijos, kuriose jie daro pasirinkimus vadovaudamiesi savo vertybėmis, vidine bendravimo kultūra ir patirtimi išreiškiant emocijas. Žaidimas tinkamas tiek klasės valandėlės ar etikos pamokų - tiek pertraukų metu. Gali būti žaidžiamas klasėje – kartu su visa klase, grupėse po 4-6 vaikus ar individualiai – su specialistu konsultacijos metu. Žaidimas bus naudingas pagrindinės ar gimnazijos klasės vaikams. „Emocijų bokštą“ dažniau renkasi psichologai, socialiniai pedagogai, pedagogai.

PRIEMONĖS ATSIRADIMO ISTORIJA: Ar jums yra tekę pakviesti vaiką pokalbiui – jo paklausti tikintis atviro atsakymo, bet sulaukti tiesiog trumpo „ne“ arba „nežinau“? Vaiko atvirumas ir bendradarbiavimas yra pirmieji pozityvių pokyčių pranašai, tačiau ne visuomet jų lengva prisišaukti. Mums nuolat buvo aktualus klausimas - tai kaip paskatinti vaiko atvirumą?

Vienas būdų – pakviesti smagiai, įtraukiančiai veiklai ir pasiūlyti aktualius klausimus bei tikėtis vaiko didesnio atvirumo. Įsitraukimas ir motyvacija žaisti nugali nedrąsumą ar gynybiškumą ir paskatina atviram pokalbiui.

Neapsigaukit, atvirumo ieško ne vien specialistai, dirbantys su vaikais, bet ir tėvai. Toks žaidimas - puikus pasirinkimas, jei tikimės turiningo, ugdančio, skatinančio pažinimą ir kuriančio pridėtinę naudą laisvalaikio. Todėl ši bokštų žaidimų serija yra ir tarp perkamiausiųjų šeimos žaidimų – „Bendravimo bokštas“, „Emocijų bokštas“ ir „Kūrybiškumo bokštas“.

„Emocijų bokštas“ ras vietą ramų šeštadienio vakarą šeimoje, klasės valandėlės, etikos pamokos metu...

LAVINA:

  • emocijų atpažinimą ir įvardinimą,
  • bendravimo taisykles,
  • kūrybinį mąstymą,
  • atvirumą,
  • vertybių atpažinimą ir įvardinimą.

VEIKLA SKIRTA: 10 – 99 m. dalyviams.

DALYVIŲ SKAIČIUS: 2 ir daugiau.

SUDĖTIS:

  • 54 medinės kaladėlės,
  • 54 klausimų kortelės „Jausmai“,
  • 54 klausimų kortelės „Bendravimas“,
  • 54 klausimų kortelės „Vertybės“.* Priemonių sudėtinės dalys, jų spalvos gali skirtis nuo nuotraukose pateiktų.